![](https://i0.wp.com/www.sportaltv.gr/wp-content/uploads/2018/11/172122.jpg?fit=900%2C470&ssl=1)
Αντιμέτωπη με μία ομάδα που δεν χάνει εύκολα, κοντράρεται σήμερα η Καλαμάτα για την 7η αγωνιστική του 8ου ομίλου. Η «Μαύρη Θύελλα» υποδέχεται τον Μανδραϊκό και φιλοδοξεί να κρατήσει το απόλυτο των βαθμών στο φετινό Πρωτάθλημα, έχοντας απέναντί της όμως ένα αρκετά ανταγωνιστικό σύνολο. Αναλυτικά, το σημερινό (11/11) πρόγραμμα:
ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ: (11:00) ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας, ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ: (15:00) ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου, ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ: (15:00) Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη, ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: (15:00) Ασπρόπυργος-Πάμισος, ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ: (15:00) ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας, ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ: (15:00) Καλαμάτα-Μανδραϊκός, ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ (ΖΑΚΥΝ.): (15:00) ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός