![](https://i0.wp.com/www.sportaltv.gr/wp-content/uploads/2018/12/Πάρης-Κωνσταντακόπουλος.jpg?fit=1024%2C614&ssl=1)
Στον Πάρη Κωνσταντακόπουλο φαίνεται πως έχουν καταλήξει οι ιθύνοντες του Άγιου Ιερόθεου, ως τον εκλεκτό για την ανάθεση της τεχνικής ηγεσίας μετά την αποχώρηση του Γιώργου Αρχοντάκη. Ο 44χρονος προπονητής, ο οποίος τα προηγούμενα δύο χρόνια είχε άκρως επιτυχημένη συνεργασία με τον Αήττητο Σπάτων σε Α’ ΕΠΣΑΝΑ και Γ’ Εθνική, είναι ο άνθρωπος που θα οδηγήσει τους κιτρινόμαυρους του Περιστερίου στο υπόλοιπο του Πρωταθλήματος στον 7ο όμιλο, με βασικό στόχο την επίτευξη της παραμονής στην Κατηγορία.