![](https://i0.wp.com/www.sportaltv.gr/wp-content/uploads/2023/04/340234530_253703153661843_2456617316507448584_n.jpg?fit=1024%2C1511&ssl=1)
Στις 22-23 Απριλίου, μια ακόμη γιορτή του ελληνικού μηχανοκίνητου αθλητισμού θα λάβει χώρα στην πόλη της Λαμίας και συγκεκριμένα στις εγκαταστάσεις της Πανελλήνιας Έκθεσης Λαμίας.
Η Αγωνιστική Λέσχη Αυτοκινήτου Λαμίας (Α.Λ.Α.Λ.), η ΠΕ Φθιώτιδος, ο μεγάλος οικοδεσπότης Δήμος Λαμιέων, αλλά και το Επιμελητήριο Φθιώτιδος καλεί όλους τους φίλους του μηχανοκίνητου αθλητισμού και μη, να γίνουν κομμάτι της συγκεκριμένης εκδήλωσης.
Στις 22-23 Απριλίου όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη Λαμία, δεν γίνεται εσύ να λείπεις από το “DRIFT ΛΑΜΙΑΣ”!